در زیر پاره ای از سوالات متداول مشتریان عزیز خرید باز پاسخ داده شده است :

شما میتوانید با تلفن ها تماس درج شده در سایت با تیم فروش ما ارتباط برقرار نمایید. در صورتیکه کالای خریداری شده هنوز برای شما ارسال نشده باشد، سفارش شما لغو شده و مبلغ واریزی پس از 72 ساعت کاری به حساب شما واریز خواهد شد. (شماره شبا ارسالی میبایست به نام خریدار محصول باشد)

شما میتوانید با ورود به حساب کاربری خود، بخش سفارشات، از آخرین وضعیت سفارش خود اطلاع حاصل نمایید. لازم به ذکر است که با هر تغییر وضعیت سفارش، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد و شما را از اخرین وضعیت سفارش آگاه خواهد کرد.

هزینه ارسال کالای خریداری شده بالای 1 میلیون تومان به سراسر ایران رایگان می باشد. همچنین هزینه ارسال کالای زیر 1 میلیون تومان طبق مصوبه با پست ارسال می‌گردد.

بیشتر سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت ۱۶ و پنجشنبه ها تا قبل از ساعت ۱۳ تکمیل شوند، در همان روز ارسال می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از این ساعات ثبت و تکمیل شوند، در روز کاری بعد ارسال خواهند شد. سفارش ها با توجه آدرس خریدار، به وسیله پیک موتوری ، پست، تیپاکس یا باربری ارسال می‌شوند. چنانچه مایلید سفارش شما به روشی خاص یا در زمانی مشخص ارسال گردد، جزئیات مورد نظر خود را در قسمت توضیحات سفارش اعلام نمایید. لازم به ذکر است که زمان رسیدن کالا به دست شما بسته به اینکه کالا در انبار رشت یا تهران موجود باشد متفاوت خواهد بود.

در حال حاضر تنها از طریق پرداخت اینترنتی امکان خرید محصولات وجود دارد.

کلیه کالاهایی که در وب‌سایت سیلور سیستم عرضه می‌شوند، دارای گارانتی‌های اصلی و مورد تایید سیلور سیستم می‌باشند. فروشگاه سیلور سیستم برای تامین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی همکاری می‌کند. بنابراین مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند که کالایی که خریداری می‌کنند، از مجاری قانونی وارد کشور شده، دارای هولوگرام و برچسب معتبر است و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...