اپل از 17 تا 21 خرداد رویداد WWDC 2021 را برگزار خواهد کرد

اپل از 17 تا 21 خرداد رویداد WWDC 2021 را برگزار خواهد کرد
15 فروردین

اپل از 17 تا 21 خرداد با رویداد WWDC 2021

اپل به طور رسمی اعلام کرد که مراسم WWDC 2021 را از تاریخ 7 الی 11 ژوئن (هفدهم الی بیست و یکم خرداد ماه 1400) به دلیل شیوع کرونا همانند سال گذشته به صورت تمام آنلاین برگزار خواهد کرد.

اپل در قالب یک عکس که در آن یک ایموجی با هیجان و چهره ای شگفت زده با مک بوک خیره شده و بازتاب تصویر لپ تاپ در عینک این ایموجی تاریخ برگذاری این مراسم را به ما می‌گوید. اما این ایموجی و عینک بدون دسته اش قرار است چیزی بیشتر از یک تاریخ را به ما بگوید؟ برای متوجه شدن آن باید تا 17 خرداد صبر کنیم تا رویداد WWDC 2021 اپل فرا برسد.

اپل از 17 تا 21 خرداد با رویداد WWDC 2021

همانند هر سال انتظار می‌رود که اپل در این رویداد سیستم عامل های مخصوص به گوشی ها آیفون iOS 15، تبلت ها iPadOS 15، تلویزیون tvOS 15، کامپیوترهای شخصی MacOS 15 و ساعت های هوشمند WatchOS 8 را رونمایی کند و نسخه آزمایشی‌ای از آن را در دسترس قرار دهد. خیلی بعید به نظر می‌رسد که اپل در این رویداد دستگاه جدیدی را معرفی کند. البته که معرفی گوشی های iPhone SE در این میان استثناء بودند اما امسال با حضور گوشی iPhone 12 Mini بسیار بعید است که سخت افزاری حداقل گوشی هوشمندی را معرفی نماید. اما اگر قرار به معرفی سخت افزار یا محصولی جدید از طرف اپل باشد معرفی و رونمایی از مک جدید و تراشه جدید اپل تحت عنوان اپل سیلیکون محتمل تر به نظر می‌رسد.

قائم مقام بخش ارتباطات توسعه دهندگان جهانی اپل طی بیانیه‌ای به این موضوع اشاره کرد که " در تلاش هستیم تا رویداد WWDC 2021 یکی از بزرگترین و بهترین رویدادهای WWDC باشد و برای در اختیار گذاشتن ابزارهای جدید به توسعه دهندگان اپل و حمایت از آن ها جهت خلق اپلیکیشن هایی که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد هیجان زده هستیم ".

هیچ بعید نیست که اپل در این رویداد اشاره ای هم به ایکس کلاود داشته باشد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...