تلویزیون هواوی اسمارت اسکرین Smart Screen S

تلویزیون هواوی اسمارت اسکرین Smart Screen S
18 فروردین

لوازم الکترونیکی جدید، جذاب و هیجان انگیز هستند، به شخصه برای من همیشه تلویزیون، مانیتور و صفحه نمایش جدید و با کیفیت بالا از جذابیت خاصی برخوردار بوده است.

هواوی مدتی پیش تلویزیون جدیدی را با نام اسمارت اسکرین اس Smart Screen S را رسما رونمایی کرد، تلویزیونی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل هارمونی HarmonyOS 2.0 که به احتمال بسیار زیاد با انتشار نسخه نهایی آن، این تلویزیون هم مشمول به روزرسانی خواهد شد.

تلویزیون هواوی سری اس Smart Screen S از پردازنده اختصاصی هواوی یعنی Honghu بهره مند است. اما این صفحه نمایش های تمام هوشمند در چندین مدل هواوی سری اس 55 اینچ S، 75 اینچ S، 65 اینچ S Pro و نهایتا 75 اینچی S Pro عرضه خواهند شد.

هواوی اسمارت اسکرین

تلویزیون های هواوی S Pro از تراشهHonghu 818  بهره مند هستند که سیستم عامل هارمونی HarmonyOS 2.0 روی آنها قرار گرفته است و مجهز به 4 بلندگوی 10 واتی بزرگ با کیفیتی بسیار خوب و است.

تلویزیون هواوی اسمارت اسکرین Smart Screen S

این تلویزیون های هوشمند هواوی قابلیت های دیگری را نیز بر مبنای هوش مصنوعی ارائه می‌دهندکه از جذابترین آنها به دوربین مغناطیسی با قابلیت چرخش 180 درجه‌ای آن می‌توان اشاره کرد. در کنار پردازنده مرکزی این تلویزیون‌ها، 3 گیگ حافظه رم و 32 گیگ حافظه داخلی فعالیت می‌کنند.

هواوی امکانی تحت عنوان کنترل از راه دور را در سری Smart Screen S و Smart Screen S Pro را در این تلویزیون ها اضافه کرده است و زمانی که صفحه تلویزیون روشن و یا حتی خاموش است می‌توان با گوشی هوشمند و از راه دور با دوربین ارتباط برقرار نموده و وضعیت خونه را رصد کنید.

اما مهمترین بخش هر محصولی قیمت آن است و این سری تلویزیون های هوشمند هواوی در مدل های 55 اینچی اسمارت اسکرین اس 60Hz 503 دلار، 65 اینچی دو مدل S و S Pro با قیمت به ترتیب 763 و 870 دلار عرضه خواهند شد. و در آخر مدل 75 اینچی S با قیمت 1068 دلار و S Pro با قیمت 1221 دلار روانه بازار خواهند شد.

 

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...