شیائومی می بند 5 و پشتیبانی از زبان فارسی

شیائومی می بند 5 و پشتیبانی از زبان فارسی
22 فروردین

پشتیبانی از زبان فارسی در شیائومی می بند 5

شیائومی به طور رسمی طی یک به روزرسانی در می بند 5 از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

گام شمار، مچ بند هوشمند، ساعت هوشمند و ... همه و همه چند سالی است که با زندگی ما وفق پیدا کرده‌اند و طیف بیشتری از مردم در حال خرید و استفاده از این گجت‌های پوشیدنی هستند.

شیائومی با می بند در بازار ایران بسیار محبوب شد و استقبال بسیار زیادی را از طرف کاربران ایرانی دریافت کرد. اما موضوع آزاردهنده برای کاربران ایرانی محصولات می بند عدم پشتیبانی از زبان فارسی بود که با دریافت پیام به زبان فارسی و یا تماس از طرف مخاطبی که شماره او به زبان فارسی در گوشی کاربر ذخیره شده بود به شکل عجیب و غریبی بر روی صفحه نمایش می بند ظاهر می‌شد. پس فقط باید پیام‌ها یا اسامی مخاطبان به انگلیسی و یا فینگلیش می‌بود تا مشکلی نداشته باشیم.

خبر بسیار خوب و خوشحال کننده اما این است که شیائومی پس از عرضه پنج نسخه می بند به این نتیجه رسیده است که در Mi Band 5 به صورت کاملا رسمی پشتیبانی از زبان فارسی را در می بند اضافه کند.

پشتیبانی از زبان فارسی در شیائومی می بند 5

برای بهره مندی از زبان فارسی در می بند 5 کافیست اپلیکیشن Mi Fit را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید و از درون اپلیکیشن نسخه Firmware می بند 5 را هم به روزرسانی کنید. پس از دانلود و نصب آپدیت فرمور شاهد اضافه شدن زبان فارسی به می بند خود هستید.

مطابق گزارش‌هایی که کاربران در صفحات مجازی داده اند هنوز بعضی کاربران این به روزرسانی را دریافت ننموده اند و زبان فارسی را در می بند 5 خود ندارند. این موضوع خیلی نگران کننده نیست چرا که این مشکل به دلیل شلوغی سرورها است و دیر یا زود این آپدیت برای تمامی کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگر شما هم می بند 5 دارید و این به روزرسانی را دریافت کرده اید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...