سامسونگ زد فولد تب احتمالا اولین تبلت تاشو سامسونگ

سامسونگ زد فولد تب احتمالا اولین تبلت تاشو سامسونگ
28 فروردین

تبلت تاشو سامسونگ با نام زد فولد تب

بر اساس اخبار منتشر شده، سامسونگ در اواخر تابستان 1400 مراسمی آنلاین را برگزار خواهد کرد و بر اساس شایعات احتمالا سامسونگ با معرفی و رونمایی از سامسونگ گلکسی زد فولد تب رسما وارد عرصه تبلت های تاشو خواهد شد و اولین تبلت تاشو خودش را نیز عرضه خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود قرار است این تبلت تاشو ابتدای سال 2022 به بازار آید.

در کنار این تبلت تاشو احتمالا سامسونگ پس از دو سال از گوشی تاشو جدیدش تحت عنوان گلکسی زد فولد 3 یا گلکسی زد فلیپ 3 پرده برداری خواهد کرد.

اما تبلت تاشو سامسونگ بر اساس شنیده ها قرار است همانند تصویر زیر قابلیت تاشو دو مرحله ای را داشته باشد.

تبلت تاشو سامسونگ با نام زد فولد تب

در گذشته سامسونگ پتنت تبلت تاشو را ارائه کرده بود که گفته می‌شد سامسونگ قصد دارد تبلت تاشو با نمایشگر بزرگتر از 11 و 12.5 اینچی را تولید کند. البته هنوز مشخص نیست آن طرح به انجام خواهد رسید یا نه!

موضوع عجیبی که در این بین وجود دارد این است که در پی همه گیری کرونا و کمبود قطعات و چیپست‌های موبایلی، بسیاری از کمپانی های بزرگ نیز با مشکل موجه شده اند و حتی خبرهایی مبنی بر کنسل شدن و به تعویق افتادن معرفی، رونمایی و عرضه گوشی تاشو جدید از سری زد فلیپ سامسونگ به گوش می‌رسید، حال نه تنها هنوز خبری از تعویض گلکسی زد فلیپ نیست بلکه شایعات رونمایی از تبلت تاشو سامسونگ در حال رشد هستند.

لازم به ذکر است که تمام این اخبار گمانه زنی ها و شایعات هستند و از طرف سامسونگ هیچ کدام به صورت رسمی نه تکذیب شده اند و نه به تایید رسیده است.

نهایتا باید تابستان و برگزاری مراسم سامسونگ منتظر بمانیم تا متوجه همه چیز شویم و ببینیم کدام یک از شایعات به حقیقت می‌پیوندند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...