تصاویر غیر رسمی منتشر شده از آیفون 13

تصاویر غیر رسمی منتشر شده از آیفون 13
30 فروردین

تصاویر رندر شده از آیفون 13

به تازگی و به صورت غیر رسمی تصاویری از رندر آیفون 13 با رنگ قرمز منتشر شده است که یک تغییر عجیب را نشان می‌دهد.

نزدیک به 6 ماه تا رونمایی و معرفی آیفون بعدی کمپانی اپل یعنی آیفون 13 مانده است و همانند هر سال تا پیش از این مراسم اطلاعات و تصاویر بسیار زیادی در سرتاسر وب به صورت شایعه و غیر رسمی منتشر می‌شوند. آیفون 13 هم از این قاعده مستثنی نیست و به تازگی تصاویری از آیفون 13 با رنگ قرمز و جای گیری عجیب دوربین را نشان می‌دهد.

شاید در این تصویر تنها موردی که غیر واقعی تر از همه اطلاعات دیگر به نظر برسد همین نحوه قرارگیری لنز دوربین است که به شکل ضربدری در پنل مربعی شکل پشت گوشی قرار گرفته است.

تصاویر رندر شده از آیفون 13

اگر این تغییر به حقیقت بپیوندد یکی ز بزرگترین تغییرات ظاهری به نسبت دو سال گذشته خواهد بود، البته با توجه به گفته ی جی اس ام آرنا این نحوه قرارگیری لنز دوربین اصلی قبلا هم در تصاویر رندر شده دیده شده است اما باید منتظر بمانیم تا رونمایی رسمی و ظاهر آن را مشاهده کنیم.

اما از پنل پشتی و دوربین که گذر کنیم و به پنل جلویی برسیم متوجه کوچکتر شدن بریدگی قسمت بالایی می‌شویم که به نسبت آیفون های 3 سال اخیر جذابیت بیشتری دارد و صفحه نمایش بزرگتری را در اختیارمان قرار می‌دهد.

با توجه به این تصاویر آیفون 13 در حالت کلی و بدنه شباهت بسیار زیادی را به آیفون 12 دارد و لبه های آن همانند سال گذشته تخت است و اگر شایعات حقیقت داشته باشد ابعاد آیفون 13 احتمالا 146.64x71.5x7.56 میلی‌متر خواهد بود.

در شایعات گذشته گفته شده است که آیفون 13 از صفحه نمایش LTPO بهره خواهد برد و به نرخ نوسازی 120 هرتز مجهز خواهد بود.

از لحاظ قیمتی هنوز شایعاتی منتشر نشده است اما اگر اپل بر مبنای سال گذشته عمل کند شاهد برچسب قیمتی 700 دلار برای آیفون 13 خواهیم بود.

 

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...