آیفون 13 و بریدگی نمایشگر کوچکتر

آیفون 13 و بریدگی نمایشگر کوچکتر
15 اردیبهشت

ناچ کوچکتر آیفون 13 پرو مکس

به تازگی تصاویری از ماکت بزرگترین گوشی آینده اپل یعنی آیفون 13 پرو مکس در فضای وب منتشر شده است که نشان می‌دهد طراحی آن به مانند آیفون 12 به شکل تخت خواهد بود اما ظاهرا از بریدگی صفحه نمایش کوچکتری نسبت به قبل برخوردار است که برای کاربران می‌تواند خبر خوبی باشد.

از سال های اخیر حتی قبل از معرفی و عرضه آیفون 12 نیز اخبار و حواشی پیرامون بریدگی صفحه نمایش بسیار بوده و همچنان هم ادامه دارد و مشخص نیست که آیا این خبر برای آیفون 13 ، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس به وقوع خواهد پیوست یا خیر.

این تصاویر توسط یک کانال یوتیوب چینی به معرض نمایش درآمده است، همچنین در این کانال گفته شده که این ماکت مربوط به آیفون 13 پرو مکس است و یکی از بهترین ماکت هاست.

آنها افزوده اند که با توجه به این ماکت، متوجه شده اند که برش نمایشگر آن در مقایسه با آیفون 12 پرو مکس کوچکتر است و کاربران احساس بهتر و فضای صفحه نمایش بیشتری را خواهند داشت.

ناچ آیفون 12 پرو مکس 34.62 میلی متر اندازه گیری شده است اما ماکت آیفون 13 پرو مکس 26.31 میلی متر خواهد بود که تفاوت قابل توجهی است.

ناچ کوچکتر آیفون 13 پرو مکس

اما جدا از پنل جلویی و ناچ صفحه نمایش، پنل پشتی هم شاهد تغییراتی در بخش دوربین بوده است. با توجه به این ماکت احتمالا ابعاد سنسورها بیشتر از گذشته است و بزرگتر خواهند بود ولی بیرون زدگی آنها نسبت به آیفون 12 بدون تغییر خواهد ماند.

درست است که بنا به گزارشات و شایعات منتشر شده این ماکت نمونه ای از محصول نهایی است اما تا زمان رونمایی و عرضه آن امکان دارد اتفاقات دیگری رخ دهد و این ظاهر که در ماکت مشاهده می‌کنیم آن چیزی نباشد که رونمایی می‌شود. این تقاوت می‌تواند نشات گرفته از مشکلات در زمان طراحی و تولید باشد یا می‌تواند شایعه ای بیش نباشد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...