تبلت شیائومی می پد 5 و باتری 8520 میلی‌آمپر‌ساعتی

تبلت شیائومی می پد 5 و باتری 8520 میلی‌آمپر‌ساعتی
22 اردیبهشت

تبلت شیائومی می پد 5

هنوز به طور رسمی اخبار و اطلاعاتی از مشخصات تبلت شیائومی می پد 5 منتشر نشده است اما طبق شایعاتی که در این مدت در شبکه های اجتماعی و اینترنت پخش شده است، این طور برداشت می‌شود که تبلتی بسیار قوی و حرفه ای از شیائومی را شاهد خواهیم بود.

بر اساس شایعات منتشر شده، شیائومی این تبلت را در دو مدل می پد 5 و می پد 5 پرو به بازار عرضه خواهد کرد که مدل استاندارد از تراشه مدیاتک دیمنسیتی 1200 و مدل پرو از تراشه اسنپدراگون 870 استفاده خواهند کرد. گویا قرار است مدل پرو تبلت می پد 5 با دیگر تبلت های بالا رده بازار مثل آیپد پرو و میت پد پرو مقایسه شود.

این انتظار را حداقل از مدل می پد 5 پرو داریم که نمایشگری با وضوح 2K با نرخ نوسازی 120 هرتز را ارائه دهد و نسخه می پد 5 حداقل وضوح تصویر FullHD و نرخ نوسازی 60 هرتز را پشتیبانی نماید. همچنین اگر شایعات به حقیقت بپیوندند تبلت می پد 5 پرو با قلم عرضه می‌شود.

تبلت شیائومی می پد 5

پیش از این اعلام شده بود که شیائومی رابط کاربری MIUI را برای تبلت‌های در حال توسعه خودش در نظر گرفته است اما باز هم شایعاتی در این باره مطرح شده است که شاید شیائومی حالت پی سی را که شامل منو استارت و کنترل پنل ویندوز می‌شود را برای این رابط کاربری در نظر بگیرد.

از آخرین تبلتی که شیائومی با عنوان می پد 4 به بازار عرضه کرده است نزدیک به 3 سال می‌گذرد و با ورود می پد 5 و خصوصا می پد 5 پرو، کاربران و طرفداران این برند تغییر و تحولات بسیاری را تجربه خواهد کرد.

به استناد گزارشات منتشر شده متوجه شدیم که شیائومی برای تبلت می پد 5 از دو باتری 4260 میلی‌آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد که در مجموع ظرفیتی برابر با 8520 میلی‌آمپر‌ساعت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...