تولید نمایشگر 120 هرتزی آیفون 13 پرو و پرو مکس توسط سامسونگ

تولید نمایشگر 120 هرتزی آیفون 13 پرو و پرو مکس توسط سامسونگ
9 خرداد

تولید نمایشگر 120 هرتزی آیفون 13 توسط سامسونگ

با توجه به اخبار و شایعاتی که پیرامون آیفون 13 و مدل های آن منتشر شده، گویا قرار است آیفون سرانجام به نمایشگر 120 هرتزی مجهز شود. این مورد حداقل در رابطه با مدل های پرو و پرو مکس قرار است نهایی و به اجرا درآید.

اما خبر جالبی که منتشر شده این است که سامسونگ وظیفه تامین پنل نمایشگرهای 120 هرتزی آیفون 13 پرو و پرو مکس را بر عهده دارد، همچنین از سوی دیگر ال جی نیز نمایشگرهای مدل های دیگر که احتمالا آیفون 13 و 13 مینی باشد را عهده دار است.

طرفداران و کاربران اپل و آیفون حداقل برای سال گذشته و آیفون های سری 12 منتظر چنین تغییری بودند اما با نامیدی شاهد عرضه نمایشگرهای 60 هرتزی بودند. البته لازم به ذکر است که انیمیشن ها و حرکت های مختلف در گوشی های آیفون به قدری نرم و روان انجام می‌شود که کاربران بابت 60 هرتزی بودن نمایشگر گوشی خود هیچ مشکلی را حس نخواهند کرد و نمیتوان آن را جزء نقاط ضعف بیان کرد اما به طور حتم اگر کاربران در گوشی های آیفون رفرش ریت 120 هرتزی را تجربه کنند از هر گوشی 120 هرتزی دیگر نرم و روان تر خواهد بود.

بنا به گزارشات منتشر شده، دو کمپانی سامسونگ و ال جی پیش از موعد و برنامه شروع به تولید پنل های OLED سری گوشی های آیفون 13 کرده اند. یکی از دلایل این اقدام نیز می‌تواند تاخیر پیش آمده در رونمایی و عرضه آیفون های 12 بوده باشد و برای جلوگیری از تکرار چنین مشکلی این اقدام انجام گرفته است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...