پایش سلامت روان در watchOS 8

پایش سلامت روان در watchOS 8
17 خرداد

احتمال اضافه شدن پایش سلامت روان در watchOS 8
اضافه شدن پایش سلامت روان در آپدیت نرم‌افزاری جدید اپل برای ساعت‌های هوشمندش از دیگر شایعاتی است که همچنان تا پیش از شروع رویداد توسعه‌دهندگان اپل ادامه دارد. ساعاتی دیگر رویداد WWDC 2021 اپل آغاز می‌شود و همچنان اخبار و شایعات پیش از شروع این رویداد در حال انتشار هستند.

روز گذشته یکی از توسعه‌دهندگان اپل که در بخش برنامه‌های مخصوص اپل واچ مشغول به فعالیت است تصویری را در توئیتر خود منتشر کرد که به تعدادی از شناسه های نرم افزاری اشاره داشت. در این بین مواردی مربوط به ویژگی های به روزرسان جدید سیستم‌عامل ساعت هوشمند اپل یعنی اپل واچ نیز وجود دارد که com.apple.Mind یکی از آن موارد جدید است. گزارش‌ها حاکی از آن است که این مورد با عنوان "Mind" می‌تواند ویژگی جدید پایش سلامت روان باشد.

دیگر موارد دیده شده در توییتر این شخص NanoTips و NanoContacts است که این احتمال می‌رود اپل در حال توسعه برنامه‌های مستقل برای ساعت هوشمند خود است تا مستلزم وجود آیفون نباشد (چرا که بسیاری از اپلیکیشن های ساعت اپل وابسته به آیفون هستند) و برای کاربرانی که دارای گوشی هوشمند آیفون نیستند و به اصطلاح دارای اندروید هستند نیز بتوانند با تهیه ساعت هوشمند اپل به ویژگی های منحصر به فردی نیز دسترسی داشته باشند.

همانطور که در مطالب گذشته اشاره شد، رویداد توسعه دهندگان اپل با عنوان WWDC 2021 امروز 17 خرداد ماه 1400 راس ساعت 21:30 به وقت ایران و باز هم به دلیل شیوع بیماری کرونا بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...