قابلیت‌های watchOS 8 و مدل‌های دریافت‌کننده آن

قابلیت‌های watchOS 8 و مدل‌های دریافت‌کننده آن
19 خرداد

قابلیت‌های watchOS 8

در طی رویداد WWDC 2021 که تمرکز اصلی آن بر روی iOS 15 بود، سیستم‌عامل جدید مخصوص ساعت‌های هوشمند اپل واچ نیز معرفی شد. این به روزرسانی در پاییز سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که در ادامه دستگاه های پذیرنده را مرور می‌کنیم.

تغییرات مهم صورت گرفته در watchOS 8 ترکیب شدن دو اپلیکیشن Breath و Mindfulness است. حالت انیمیشنی جدیدی نیز به پنجره Breath اضافه شده است که در طول زمان انجام فعالیت ورزشی نمایش داده می‌شود. اپلیکیشن مخصوص خواب Sleep نیز از این پس می‌تواند نرخ تنفس را به ثبت برساند که در کیفیت خواب موثر خواهد بود.

همچنین دو فعالیت جدید ورزشی تای‌چی و پیلاتس به اپ Workout اضافه شده است.

از این پس اپل والت یا همان کیف پول اپل در ساعت های اپل واچ می‌تواند کلید ماشین، اتاق هتل و همچنین کارت شناسایی ایالتی را در خود ذخیره نماید. به لطف این قابلیت در برخی مکان ها مثل فرودگاه می‌توان برای احراز هویت از آن استفاده نمود.

سیستم عامل watchOS 8 از حالت پرتره برای نشان دادن تصاویر در واچ فیس پشتیبانی خواهد کرد. از دیگر قابلیت های اضافه شده به watchOS 8 می‌توان به پشتیبانی از Find Items اشاره نمود.

اما به گفته اپل دستگاه‌هایی که به این سیستم‌عامل به روزرسانی می‌شوند شامل اپل واچ سری 3، اپل واچ سری 4، اپل واچ سری 5، اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE خواهند بود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...