سامسونگ؛ برنامه‌ای برای توقف تولید S21 FE نداریم

سامسونگ؛ برنامه‌ای برای توقف تولید S21 FE نداریم
24 خرداد

سامسونگ برنامه‌ای برای توقف تولید S21 FE ندارد

روز گذشته یک رسانه کره‌ای در اقدامی عجیب خبری مبنی بر توقف تولید گوشی سامسونگ گلکسی S21FE را منتشر کرد و در پی آن این خبر و شایعه به طور گسترده در تمام رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نشر پیدا کرد.

این خبر بدین صورت بود که سامسونگ به دلیل کمبود تراشه موبایل تصمیم به توقف تولید گوشی گلکسی S21 FE گرفته است.

در پی این شایعه که بازتاب گسترده‌ای داشت ناراحتی کاربران و طرفداران را به دنبال داشت تا امروز که سامسونگ بیانیه‌ای را برای خبرگزاری بلومبرگ ارسال نمود و از تکذیب این موضوع خبر داد.

در این بیانیه آمده است:

" اگرچه نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی معرفی نشده خود بدهیم، اما هنوز تصمیمی مبنی بر توقف تولید محصول ذکر شده گرفته نشده است و هیچ چیز مشخص نیست."

کمبود تراشه مشکل بسیار مهم و بزرگی است که در تمام جهان به دلیل پاندمی کرونا گریبان‌گیر کمپانی‌های بزرگ شده است. سامسونگ قرار است در طی چند ماه آینده از گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و همچنین گلکسی زد فلیپ 3 رونمایی کند. همین امر و کمبود تراشه این احتمال را بیشتر می‌کند که سامسونگ تصمیم بگیر تراشه های موجود را برای آن‌ها نگه دارد.

در هر صورت اطلاعات دقیق دیگری هنوز از سوی سامسونگ منتشر نشده است.

سال گذشته برای نخستین بار سامسونگ تصمیم گرفت تا نسخه‌ای از پرچمدار سری S خودش را با پسوند FE که با توجه به وبسایت رسمی سامسونگ مخفف Fan Edition است را روانه بازار کند.

حال سامسونگ قصد دارد همانند سال گذشته همین روال را برای S21 نیز تکرار کند و گوشی S21 FE را تولید و به بازار عرضه کند.

طی اخبار و تصاویر غیر رسمی منتشر شده، طراحی گوشی گلکسی S21 FE شبیه به گلکسی S21 است اما با این تفاوت که پنل دوربین با فریم دور گوشی نچسبیده و با پنل پشت دستگاه یکپارچه شده است که به نسبت گلکسی S21 طراحی بهتری را ارائه می‌دهد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...