شایعه؛ اپل واچ SE و یک مدل اپل واچ ورزشی در سال 2022 عرضه می‌کند

شایعه؛ اپل واچ SE و یک مدل اپل واچ ورزشی در سال 2022 عرضه می‌کند
25 خرداد

اپل واچ SE و اپل واچ ورزشی در سال 2022؟

مطابق برنامه و بر اساس روال همیشگی، اپل در سال جاری به همراه آیفون های جدید از ساعت جدیدش با نام اپل واچ 7 نیز رونمایی خواهد کرد. اما گفته می‌شود که اپل سال آینده علاوه بر واچ 8 در نظر دارد تا یک مدل اپل واچ SE و یک مدل ساعت هوشمند کاملا ورزشی را نیز معرفی و عرضه کند.

سال گذشته نیز همانند روال همیشگی اپل واچ 6 معرفی و به بازار عرضه شد که از نظر ظاهری شباهت بسیاری به نسل‌های قبلی خودش داشت و تمرکز بیشتری بر روی تغییرات فنی، بهبود کارایی و قابلیت های جدید بود، اما گویا قرار است در نسل جدید ساعت‌ های هوشمند اپل از لحاظ طراحی نیز شاهد تغییراتی باشیم که از جمله مهمترین آنها شاید تخت شدن لبه‌های ساعت باشد که مشابه با لبه‌های گوشی‌های آیفون اپل شود. اگر در بخش ظاهر این ساعت ها تغییری ایجاد شود اپل پس از 3 نسل دست به تغییر ظاهر ساعت های هوشمند خود زده است. یکی از افراد بلومبرگ مدعی شده است که تفاوت بارز اپل واچ 7 با نسل قبلی خودش اپل واچ 6 میزان عملکرد پردازشی و صفحه نمایش آن است.

اپل واچ SE و اپل واچ ورزشی در سال 2022

به گزارش اپل اینسایدر که از بلومبرگ نقل شده است که نشان‌دهنده توجه بیشتر اپل به بخش های مرتبط با سلامت است و احتمالا در نسل جدید اپل واچ ها شاهد اضافه شدن مباحث سلامتی و ورزشی بیشتری خواهیم بود.

در قسمت تراشه به طور قطع شاهد تغییراتی خواهیم بود که سبب افزایش سرعت و بهبود عملکرد این ساعت می‌شود. گمانه زنی ها حاکی از آن است که شاید در اپل واچ 7 و یا در آینده اپل، ساعت های هوشمندش را به قابلیت کنترل گلوکز جهت تعیین سطح قند خون بدون نیاز به خون گرفتن مجهز شود.

بلومبرگ همچنین مدعی شد که اپل در حال کار بر روی یک مدل بسیار مقاوت اپل واچ است و احتمالا در سال 2022 رونمایی و معرفی خواهد شد. سال 2022 برای اپل سال پر کاری خواهد بود چرا که برای اولین بار سه ساعت هوشمند را روانه بازار خواهد کرد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...