گلکسی F22 عضو جدید خانواده سامسونگ 15 تیر از راه می‌رسد

گلکسی F22 عضو جدید خانواده سامسونگ 15 تیر از راه می‌رسد
12 تیر

گلکسی F22 عضو جدید خانواده سامسونگ

در جدیدترین شایعات دنیای گوشی های موبایل، اخباری به گوش می‌رسد که قرار است سامسونگ عضو جدید خانواده گلکسی خودش با نام گلکسی F22 را در تاریخ 15 تیر معرفی و به بازار عرضه کند.

طی اخبار به گوش رسیده، سامسونگ در حال آماده شدن برای اضافه نمودن سری F به خانواده گلکسی سامسونگ است. این سری قرار است جزء گوشی های ارزان قیمت سامسونگ باشد و کاربران طیف علاقه مند به گوشی های هوشمند به روز و ارزان قیمت را در بر بگیرد.

این سری گوشی های گلکسی قرار است عرضه بیشتری در کشور هند داشته باشد، همانطور که می‌دانید سری گوشی هایی مانند سری M هم بیشتر برای بازار این کشور در نظر گرفته شده بود که با استقبال خوبی در ایران نیز همراه شد. پس می‌توان انتظار این را داشت که سری گوشی های گلکسی F با اولین گوشی خودش F22 در بازار ایران هم فروش بالایی را تجربه کند.

از مشخصه های مهم گلکسی F22 باید به باتری 6000 میلی آمپر ساعتی آن اشاره نمود که در مقایسه با خانواده A سامسونگ ظرفیت بیشتری به کاربر ارائه می‌دهد. بعنوان مثال گوشی گلکسی A22 طرفیت باتری ای برابر با 5000 میلی آمپر ساعت داشت.

باید منتظر باشیم تا سامسونگ به صورت رسمی از این گوشی و مشخصات دقیق آن رونمایی کند. همچنین قیمت در نظر گرفته شده برای این گوشی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که با توجه به اخبار و شایعات احتمالا برچسب قیمتی 200 دلار را برای سامسونگ گلکسی F22 شاهد باشیم.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...