شایعه؛ گلکسی زد فلیپ 3 از نسل قبل 200 دلار ارزان تر خواهد بود

شایعه؛ گلکسی زد فلیپ 3 از نسل قبل 200 دلار ارزان تر خواهد بود
15 تیر

شایعه قیمت گلکسی زد فلیپ 3

در حساب توییتر یک افشاگر کره ای پستی مبنی بر ارزان تر بودن 200 دلاری گلکسی زد فلیپ 3 نسبت به نسل گذشته خودش منتشر شد.

در حال که سامسونگ خودش را برای یک رویداد بزرگ آماده می‌کند، شایعات بسیاری پیرامون این رویداد و محصولاتی که قرار است به طور رسمی توسط سامسونگ رونمایی و معرفی شود نیز منتشر می‌شوند. از جمله مهمترین این شایعات در رابطه با محصول بزرگ سامسونگ یعنی گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 است.

در پست توییتر یک افشاگر کره ای اخباری مبنی بر قیمت 1249 دلاری این گوشی منتشر شده است که اگر این قیمت برای آن در نظر گرفته شود شاهد ارزان تر بودن 200 دلاری نسبت به نسل گذشته زد فلیپ خواهیم بود. همچنین در این توییت آمده است که گلکسی زد فلیپ 3 فقط در یک مدل با رم 8 گیگ و حافظه داخلی 256 گیگ عرضه خواهد شد.

سامسونگ در حالی گلکسی زد فلیپ 3 را با 200 دلار کمتر نسبت به گلکسی زد فلیپ نسل قبلی روانه بازار خواهد کرد که از لحاظ سخت افزاری و قدرت نسبت به نسخه نسل قبل پیشرفت چشمگیری را تجربه می‌کند. این اقدام دو دلیل را در پی دارد، یکی از این دلایل قطعا برای تشویق کاربران جهت خرید این محصول است و دیگری احتمالا به جهت حذف شارژر و هندزفری است. اما برای فهمیدن این موضوع که سامسونگ در جعبه این گوشی شارژر و هندزفری قرار خواهد داد یا خیر را باید تا اعلام رسمی منتظر بمانیم.

سامسونگ قصد دارد فروش 7 میلیون دستگاه گوشی های تاشو خودش یعنی گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فولد 3 را تجربه کند. کاهش 200 دلاری نسبت به نسل قبلی هم یکی از عوامل تاثیر گذار بر فروش آن خواهد بود که سامسونگ روی آن حساب ویژه ای باز کرده است.

انتظار داریم تا سامسونگ در کنار گوشی های تاشو از ساعت هوشمند جدید با نام گلکسی واچ 4 را هم معرفی کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...