شایعه! گوشی Mi Mix 4 دوربین سلفی زیر نمایشگر خواهد داشت

شایعه! گوشی Mi Mix 4 دوربین سلفی زیر نمایشگر خواهد داشت
19 تیر

 Mi Mix 4 و دوربین سلفی زیر نمایشگر

در جدیدترین شایعات اخباری پیرامون مجهز بودن گوشی شیائومی Mi Mix 4 به دوربین سلفی زیر صفحه نمایش منتشر شده است.

به گزارش سایت معتبر جی اس ام آرنا، شیائومی چند سال است که در حال کار بر روی پروژه تولید دوربین سلفی زیر نمایشگر می‌باشد و هنوز به چنین دستاوردی نرسیده است. اما هم اکنون به نظر می‌رسد که شیائومی از همیشه به آن نزدیک تر است و باعث انتشار این شایعات شده است.

بسیاری از شایعات خبر از مجهز بودن گوشی می 10 اولترا به این فناوری می‌دادند که چنین اتفاقی رخ نداد. پس از آن نوبت به شایعه در رابطه با دوربین زیر نمایشگر در گوشی می 11 اولترا تیتر خبرها شد تا اینکه این خبر هم تکذیب شد. اما هم اکنون گوشی جدید دیگری از شیائومی یعنی می میکس 4 (Mi Mix 4) هدف شایعات قرار گرفته است.

در جزئیات این خبر آمده است که در حین استفاده روتین از گوشی در زمانی که دوربین در حال کار نیست، قادر به دیدن دوربین در زیر صفحه نمایش با چشم غیر مسلح نخواهیم بود و به اصطلاح نامرئی خواهد شد.

اخیرا اخباری مبنی بر به ثبت رساندن طرح صفحه نمایش چهار منحنی توسط شیائومی منتشر شد که گمان می‌رفت برای Mi Mix 4 از این تکنولوژی استفاده شود اما با توجه به اخبار جدید، شیائومی احتمالا از صفحه نمایش دو منحنی استاندارد بهره ببرد تا در هزینه آن صرفه جویی کرده باشد.

با توجه به شایعات شیائومی قیمت می میکس 4 را بیشتر از می 11 اولترا در نظر خواهد گرفت. لازم به ذکر است که گوشی شیائومی می 11 اولترا قیمت عرضه 930 دلاری داشت.

احتمال این موضوع نیز می‌رود که شیائومی در ماه آگوست سال جاری (مرداد) در کنار معرفی و رونمایی رابط کاربری MIUI 13 از گوشی جدیدش با نام Mi Mix 4 هم پرده برداری نماید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...