شایعه! گلکسی S22 Ultra با سنسور 200 مگاپیکسلی در ژانویه 2022 عرضه می‌شود

شایعه! گلکسی S22 Ultra با سنسور 200 مگاپیکسلی در ژانویه 2022 عرضه می‌شود
22 تیر

گلکسی S22 Ultra با سنسور 200 مگاپیکسلی

با توجه به اخبار و شایعات منتشر شده، یک نشریه کره ای مدعی شده است که سامسونگ برای دوربین اصلی گوشی گلکسی اس 22 اولترا از یک حسگر 200 مگاپیکسل برند الیمپیوس بهره خوهد برد.

نزدیک به یک ماه دیگر و در تاریخ 20 مرداد، سامسونگ طی رویداد Unpacked از گوشی های تاشو جدید خودش با نام های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 رونمایی خواهد کرد و پس از آن باید منتظر رویداد بعدی سامسونگ که به احتمال فراوان در ژانویه 2022 برگزار خواهد شد، باشیم تا از پرچمدار سری اس کهکشانی ها رونمایی شود.

این نشریه کره ای اضافه کرده است که دوربین اصلی گلکسی اس 22 اولترا شامل 5 حسگر خواهد بود که ساخت برند الیمپیوس ژاپنی است. زمزمه ها و اخبار و شایعات پیرامون همکاری الیمپیوس و سامسونگ برمی‌گردد به سه ماه پیش، جایی که برای اولین بار این خبر منتشر شد.

انتظار می‌رود که گلکسی اس 22 اولترا همانند گلکسی اس 21 اولترا از قلم S Pen پشتیبانی کند.

برخی اخبار به جنبه تبلیغاتی در رابطه با همکاری سامسونگ و الیمپیوس پرداخته اند که چنین موضوعی هیچ بعید نیست، چرا که سامسونگ خودش دوربین های بسیار با کیفیت و حرفه ای را بر روی گوشی های پرچمدارش به کار گرفته است و مشخص نیست که همکاری این دو برای تولید سنسور دوربین به گفته ی رسانه ها صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و یا از نظر فنی سامسونگ به الیمپیوس نیاز دارد.

مدتی پیش پس از شایعات فراوان مبنی بر استفاده از سنسور 200 مگاپیکسلی توسط سامسونگ در گلکسی S22، گزارشی منتشر شد که در آن آمده بود سامسونگ برای گلکسی اس 22 هم به مانند قبل از حسگر 108 مگاپیکسلی ایزوسل استفاده خواهد کرد اما روز گذشته مجددا گزارشی منتشر شد که شایعات گذشته را دوباره زنده کرد و خبر سنسور 200 مگاپیکسلی الیمپیوس در گلکسی S22 به شدت داغ شد.

تا روز رونمایی از این گوشی باز هم از این دست شایعات و گزارشات منتشر خواهد شد اما باید منتظر خبرهای رسمی از سوی سامسونگ باشیم.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...