20 مرداد ساعت 18.30 منتظر رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ باشید

20 مرداد ساعت 18.30 منتظر رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ باشید
28 تیر

گلکسی آنپکد 2021

سامسونگ در طی یک تیزر تبلیغاتی روز و ساعت دقیق جدیدترین رویداد خودش یعنی آنپکد 2021 را اعلام نمود، بر این اساس رویداد گلکسی آنپکد 2021 روز چهارشنبه 20 مرداد ماه راس ساعت 18:30 دقیقه به وقت ایران برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود تا در این مراسم از دو گوشی تاشو جدید سامسونگ با نام های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 رونمایی شود.

گزارشات و شایعاتی پیش از این از سوی Sammobile مبنی بر تاریخ برگزاری این رویداد در 11 آگوست منتشر شده بود که به نظر می‌رسد با اعلام رسمی از سوی سامسونگ این شایعات به حقیقت پیوسته اند.

بر اساس تیزر تبلیغاتی ای که در یکی از وب سایت های منطقه ای سامسونگ منتشر شده است تاریخ و ساعت دقیق برگزاری این رویداد به طور دقیق ساعت 17 به وقت مسکو در تاریخ 11 آگوست ذکر شده است. در ادامه از این تیزر می‌توان برداشت نمود که نمایی از دو گوشی تاشو در آن دیده شود.

اگر این حدسیات و شایعات در رابطه با محصولات معرفی شده در این مراسم چه محصولاتی خواهند بود باید منتظر دو گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فولد 3 و سامسونگ گلکسی زد فلیپ 3 و همچنین هدفون بیسیم جدید در کنار دو ساعت هوشمند سری 4 سامسونگ باشیم.

گلکسی آنپکد 2021

چند خبر دیگر مبنی بر تاریخ دسترسی کاربران به محصولات جدید سامسونگ منتشر شده است که بر اساس آنها تاریخ 27 آگوست یا 5 شهریور است. این تاریخ می‌تواند تاریخ درستی باشد چرا که تقریبا دو هفته پس از رونمایی از این محصولات است و سامسونگ همیشه وقفه ای دو هفته ای بین معرفی و در دسترس قرار گرفتن محصولاتش نیز دارد.

با تمام این اخبار و شایعات باز هم باید منتظر بود و دید در تاریخ 20 مرداد، سامسونگ چه محصولات و خدماتی را ارائه می‌کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...