ابعاد بریدگی نمایشگر آیفون 13 و 25 درصد کوچکتر نسبت به قبل

ابعاد بریدگی نمایشگر آیفون 13 و 25 درصد کوچکتر نسبت به قبل
3 مرداد

ابعاد بریدگی نمایشگر آیفون 13

حدود دو ماه دیگر خانواده آیفون 13 از راه خواهند رسید و با توجه به گزارش های منتشر شده با بریدگی نمایشگر یا ناچ کوچکتری نسبت به آيفون های قبلی روبرو خواهیم شد.

هرجه به رونمایی و عرضه یک محصول نزدیک‌تر می‌شویم اخبار و شایعات پیرامون آن بسیار داغ و زیاد خواهند شد، آیفون 13 هم از قاعده مستثنی نیست و مدت هاست که در رابطه با موارد مختلف، از نحوه چینش دوربین آیفون 13 گرفته تا نرخ نوسازی 120 هرتز و اخیرا هم ابعاد ناچ کوچکتر نسبت به گذشته در حال انتشار است.

نکته عجیب و جالب توجه برای شخص من و تمام کاربران شاید این باشد که چرا اپل اقدامی در رابطه با حذف ناچ یا بریدگی صفحه نمایش آیفون های جدید نمی‌کند، چرا که این بریدگی هرچقدر هم که کوچک شود باز هم بزرگ و مزاحم کار کاربران است.

اما هر چه که هست بعید به نظر می‌رسد که این نوع طراحی از سوی اپل ضعف آنها در حذف بریدگی نمایشگر باشد و شاید به نوعی امضای اپل و طراحی خاصش در میان گوشی های هوشمند روز بازار است. ولی چیزی که مشخص است برخی کاربران از این نوع طراحی رضایت ندارند و اپل نیز متوجه بازخورد کاربران شده است که دست به کوچکتر کردن این بریدگی زده است.

بریدگی نمایشگر آیفون 13

بنا به گزارش منتشر شده از یک منبع قابل اعتماد با نام LeaksApplePro اپل بریدگی نمایشگر خانواده آیفون 13 را با 25 درصد کاهش نسبت به نسل گذشته روانه بازار خواهد کرد. این ابعاد در گوشی های اپل از آیفون 10 تا آیفون 12 برابر با 35 میلی متر و بدون تغییر بوده است و قرار است در آیفون 13 به 26 میلی متر کاهش پیدا کند، اگر چه که این کاهش قابل توجه خواهد بود و کاربر احساس بهتری در هنگام کار با گوشی خود را احساس می‌کند اما باز هم وجود بریدگی شاید تو ذوق بزند.

انتظار می‌رود تا خانواده آیفون 13 اواخر شهریور سال جاری (ماه سپتامبر) معرفی و عرضه شود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...