خانواده آیفون 13، آیپد جدید، اپل واچ 7 و جای خالی ایرپادز جدید

خانواده آیفون 13، آیپد جدید،  اپل واچ 7 و جای خالی ایرپادز جدید
24 شهریور

خانواده آیفون 13، آیپد جدید، آیپد مینی و اپل واچ 7

شب گذشته در جریان رویداد اختصاصی اپل سری آیفون 13 با تغییراتی مختلف معرفی شدند و از راه رسیدند.

آیپد جدید، آیپد مینی و اپل واچ 7

بالاخره روز موعود فرا رسید تا اپل با معرفی و رونمایی رسمی از آيفون های جدید به تمام شایعات پایان دهد. آیفون 13 مینی ، آیفون 13 ، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس چهار گوشی معرفی شده در این رویداد بود. این رویداد با ویژگی ها و امکانات جدید اپل تی وی پلاس آغاز شد تا به معرفی محصولاتش رسید که این محصولات ابتدا به جدیدترین آیپد و سپس آیپد مینی اختصاص داشت که به نظر از جمله محصولات جذاب مراسم به حساب می‌آمد.

آیپد مینی

بعد از آیپدها نوبت به جدیدترین ساعت هوشمند اپل یعنی اپل واچ 7 رسید تا با امکانات جدیدتر و ظاهر باز طراحی شده و جدیدش دل طرفدارانش را آب کند. به قطع اپل واچ 7 بهترین طراحی، مقاومت و امکانات را دارد چرا که حاشیه صفحه نمایش آن به حداقل رسیده و با بزرگتر شدن صفحه نمایش می‌توان تا 50 درصد متون را بهتر دید. همچنین در اپل واچ 7 کیبورد استاندارد کوچکی هم اضافه شده تا تایپ کردن در ساعت هوشمند به کاری ساده تر تبدیل شود.

اپل واچ 7

خانواده آیفون 13
معرفی آيفون های جدید با آيفون 13 مینی و آیفون 13 شروع شد که تمرکز ویژه ای روی تقویت دوربین دوگانه آنها داشت، از عکاسی حرفه ای با جزئیاتی بهتر و دقیق تر تا ویژگی Cinematic Mode که با تشخیص چند سوژه در فیلم، چه در زمان فیلمبرداری و چه پس از ضبط در حین ادیت میتواند عملیات فوکس روی سوژه رو انجام دهد که بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

صفحه نمایش این دو گوشی پیشرفت های بصری زیادی را داشته است همچنین بریدگی بالای صفحه نیز 20 درصد کوچکتر شده است.

آیفون 13 و آیفون 13 مینی

بعد از آیفون 13 مینی و آیفون 13 نوبت به سری پرو یعنی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس رسید. گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تر و پشتیبانی از 120 هرتز، باتری بزرگتر و دوام بیشتر و همچنین دوربین سوم که نتیجه و عملکردی بسیار حرفه ای را در اختیار کاربران و علاقه مندانش قرار می‌دهد.

 آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس

به طور کلی رویداد دیشب اپل رویداد جذاب با محصولاتی شگفت انگیز را داشت که طرفداران این برند را هیجان زده کرد. البته لازم به ذکر است که علاقه مندان و طرفدارانی که از خانواده آیفون 12 استفاده می‌کنند خیلی از مراسم راضی نبودند چرا که خانواده آیفون 13 بجز چند مورد جزئی پیشرفت آنچنانی در آنها دیده نمی‌شد. علاوه بر این، خیلی از طرفداران و کاربران منتظر معرفی ایرپادز جدید از سوی اپل بودند که چنین اتفاقی رخ نداد و مشخص نیست که اپل در چه زمانی قصد دارد نسل جدید هدفون های بی سیم خودش را معرفی و روانه بازار کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...