نسخه سوم سیستم عامل هارمونی به زودی منتشر خواهد شد

نسخه سوم سیستم عامل هارمونی به زودی منتشر خواهد شد
10 مهر

نسخه سوم سیستم عامل هارمونی

یکی از کارمندان هواوی در صفحه اجتماعی خود فاش کرده است که نسخه سوم این سیستم عامل یعنی هارمونی 3 HarmonyOS3 به زودی منتشر خواهد شد.

بر اساس این اخبار فاش شده وب سایت HomeNews گزارشی را مبنی بر انتشار سیستم عامل هارمونی 3 در آینده ای نزدیک منتشر کرد. این اخبار بر اساس پستی در شبکه اجتماعی یکی از کارمندان هواوی شروع به انتشار کرده است.

سیستم عامل HarmonyOS 3

گویا قرار است که کنفرانس توسعه دهندگان هواوی در تاریخ 24 اوکتبر مصادف با 2 آبان 1400 برگزار شود و هواوی قصد دارد در این کنفرانس از نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی اش هارمونی HarmonyOS 3 رونمایی کند.

نسخه سوم سیستم عامل هارمونی

درست است که سیستم عامل هارمونی بر پایه اندروید ساخته شده است اما با توجه به تحریم های اخیر آمریکا علیه این کمپانی چینی، این سیستم عامل بدون بهره مندی از سرویس های گوگل و مبتنی بر سرویس های اختصاصی خودش نظیر سرچ هواوی (Petal Search)، هواوی میل (Petal Mail)، نقشه هواوی (Petal Map) و ... توسعه می‌دهد. تا کنون سیستم عامل هارمونی در کشور چین با استقبال خوبی روبرو شده است چرا که ایجاد یک هماهنگی جذاب بین دستگاه های مختلف هواوی مثل گوشی هوشمند، لپ تاپ و اینترنت اشیاء که مجهز به HarmonyOS هستند ایجاد شده است.

نسخه قبلی هارمونی یعنی HarmonyOS 2 پس از تلاش فراوان چینی ها سال گذشته در سپتامبر 2020 معرفی و عرضه شد. حال نوبت به نسخه سوم سیستم عامل هارمونی هواوی رسیده است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه چیزی برای کاربران و علاقه مندانش رو خواهد کرد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...